Služby

Ambulancia zabezpečuje diagnostickú, terapeutickú, dispenzárnu a preventívnu starostlivosť v odbore gynekológie. V rámci pôrodníckej starostlivosti zabezpečujeme poradenskú činnosť a pravidelné vyšetrenia, včetne ultrasonografické ,  počas celých 10 lunárných mesiacov.

Úzko spolupracujeme so špičkovým cytolaboratórickým pracoviskom a biochemickým laboratorným pracoviskom. Špeciálne kultivačné vyšetrenie posielam mimo okresu do certifikovaného laboratória.

Súčasťou nadštandartných služieb, ktoré poskytujeme v rámci svojej súkromnej ambulancie je možnosť operatívy v súkromnom jednodňovom gynekologicko-chirurgickom centre GYNPOR, s.r.o., v Sliači. Takisto poskytujeme nadštandardné služby pre pacientky, ktoré kvôli svojmu zamestnaniu môžu svojho gynekológa navštíviť len v poobedných hodinách, a preto jeden deň v týždni ordinujeme i s predlženými ordinačnými hodinami až do podvečera.

Odborné poradenstvo poskytujem svojim pacientkam bezplatne cez telefón 24 hodín denne tak počas pracovného týždňa ako aj v sobotu a v nedeľu.

Pacientky majú v GYNBAL, s.r.o. môžnosť objednať sa aj cez telefón a cez e- mail.

Súčasťou našej súkromnej ambulancie je najmodernejšie prístrojové vybavenie dostupné na slovenskom trhu pre nasledujúce prístroje – ultrasonograf, videokolposkóp a optický kolposkóp.